Naše triedy

Obrázok- MŠ sa nachádza na ulici 1.mája vo Zvolene v časti „Sarvaška“, nad poliklinikou.
- Budova je bezbariérová.
- Sme 5-triedna MŠ, z toho máme 3 špeciálne triedy pre deti s poruchami zraku.
- Zriaďovateľom je Mesto Zvolen.

Na našej MŠ poskytujeme výchovno - vzdelávaciu starostlivosť zameranú na všestranný rozvoj osobnosti dieťaťa predškolského veku (od 2 do 6 rokov).
1.trieda: 2-4 ročné deti
2.trieda: 4-6 ročné deti

Špeciálne triedy

ObrázokNa našej MŠ máme triedy pre deti s poruchami zraku, ktoré k nám zaraďuje detská očná lekárka.
1. trieda: 2-5 ročné deti
2. trieda: 4-6 ročné deti
3. trieda: 5-6 ročné deti

Pleoptické cvičenia:
V špeciálnych triedach si deti denne cvičia očká tzv. pleoptickými cvičeniami

Ortoptické cvičenia:
V špeciálnych triedach pracujú aj zdravotné sestry, ktoré cvičia s deťmi s poruchami zraku na rôznych špeciálnych prístrojoch.

Exteriér - ŠKôLKA V PRÍRODE

ObrázokNachádzame sa neďaleko centra mesta, ale zároveň v čistom, zdravom a tichom prostredí mimo hlavných komunikácií.
Sme obklopení množstvom zelene, priestranným areálom. V okolí máme možnosť vychádzok do blízkej prírody.

Obrázok„Záhrada plná hier“
V areáli sa deti môžu hrať na preliezkach,v altánku,v 4 veľkých pieskoviskách, na šúchačkách, kolotoči, vláčiku, hojdačkách a hrať futbal na ihrisku s bránkami. Obľúbené je aj opekanie pri ohnisku.
V lete sa deti kúpu v bazénikoch na terasách.
V zime sa priamo v areáli sánkujú.

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana