Oznamy

Prevádzka MŠ

Prevádzka materskej školy je denne (pondelok až piatok), v čase od 06:15  do 16:45.

Oznam pre rodičov

Oznam

Školský rok 2018/2019 sa začína 03.09. 2018, kedy je obnovené plná prevádzka materskej školy.

Informácie o zaradení detí do jednotlivých tried sú sprístupnené pri vchode do pavilónu A.

V prípade záujmu budú podrobné informácie o organizácii a priebehu denných činností detí v konkrétnych triedach poskytnuté triednymi učiteľkami a zverejnené na oznamovacích tabuliach v šatniach tried od 03.09.2018.

Informácie súvisiace s adaptáciou detí (priebeh a časový harmonogram adaptácie) boli zaslané všetkým rodičom novoprjatých  detí na e-mail adresu rodičov, ktorú  uviedli v prihláške do materskej školy.

Tešíme sa na Vaše dieťa a spoločne strávené chvíle!

Zmestnanci materskej školy

ZOZNAM ZÁKLADNÝCH VECÍ POTREBNÝCH PRI NÁSTUPE DO MATERSKEJ ŠKOLY

1.  FOTOKÓPIA ZDRAVOTNÉHO PREUKAZU

2. OSOBNÉ HYGIENICKÉ POTREBY

Prosíme pre každé dieťa priniesť osobné hygienické potreby:

- pre dievčatká hrebeň alebo kefu na vlásky,

- malý uteráčik so závesným uškom.

3. OBLEČENIE

Vaše dieťa potrebuje do materskej školy :

- vhodné, pohodlné  oblečenie - tepláky alebo pre dievčatká legíny,

- tričko s krátkym alebo dlhým rukávom (podľa počasia),

-  prezuvky s pevnou pätou – papuče, ortopedické topánky, .....  -  zo zdravotných

a bezpečnostných  dôvodov nesmú byť crocsy ani iné šľapky!

- pyžamo,

- náhradné veci do skrinky ( spodné prádlo, tričko, tepláky, legíny) - pre prípad, že sa dieťa zašpiní,

obleje, pociká a podobne.

3. OSTATNÉ

Vášmu dieťaťu môžete priniesť:

- obľúbenú hračku, alebo predmet z domu (plienku pod hlavu, vankúšik, cumlík  – 2,5 - 3 ročné deti),

- podbradník,

- v prípade, že sa počas spánku dieťaťu stáva „malá nehoda“ – podložka na lehátko.

VŠETKY OSOBNÉ VECI DIEŤAŤA  PROSÍME VÝRAZNE OZNAČIŤ MENOM !!!

(fixkou na textil, alebo CD)