Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Prerušenie prevádzky školských zariadení v zriaďovatežskej pôsobnosti Mesta Zvolen v čase letných školských prázdnin.

Základné informácie

Mesto Zvolen

Odbor školstva - školský úrad

Námestie slobody 22

960 01 Zvolen

Telefónne číslo: 045/5303 204


 

Mapy škôl a školských zariadení v meste Zvolen

materské školy

materské školy

základné školy

základné školy

základné umelecké školy

základné umelecké školy

stredné školy a vysoká škola

stredné školy a vysoká škola


 
 
centrá vožného času

centrá vožného času


 

OZNAMY

Prerušenie prevádzky školských zariadení v zriaďovatežskej pôsobnosti Mesta Zvolen v čase letných školských prázdnin.Vytlači
 

Mesto Zvolen, ako zriaďovatež školských zariadení, informuje o prevádzke školských klubov detí (ŠKD) a centra vožného času (CVČ) v období letných školských prázdnin v školskom roku 2018/2019.

V súlade s § 3 ods. 1 vyhlášky č. 306/2009 Z. z. o školskom klube detí, školskom stredisku záujmovej činnosti, centre vožného času, školskom hospodárstve a stredisku odbornej praxe je školský klub detí v prevádzke počas školských prázdnin podža potrieb zákonných zástupcov. Počas leta 2019 sú v prevádzke štyri ŠKD - prehžad o prázdninovej činnosti jednotlivých ŠKD v súbore na stiahnutie.

Centrum vožného času sa v súlade s § 116 ods. 4 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zriaďuje ako zariadenie s celoročnou prevádzkou. Počas leta 2019 bude CVČ Domino, Bela IV.  1567/6, Zvolen pä týždňov poskytova prázdninovú činnos. Prehžad v súbore na stiahnutie.


 
 

webygroup

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

Za obsah stránky zodpovedá Spoločný školský úrad Zvolen


Úvodná stránka