Tvorba Koncepcie rozvoja školstva v meste Zvolen na roky 2020 - 2030

Námestie slobody 22

960 01 Zvolen

Telefónne číslo: 045/5303 204

Mapy škôl a školských zariadení v meste Zvolen

materské školy

základné školy

základné umelecké školy

stredné školy a vysoká škola

centrá vožného času

Tvorba Koncepcie rozvoja školstva v meste Zvolen na roky 2020 - 2030Vytlači

Mesto Zvolen v období február až september 2019 bude spracováva Koncepciu rozvoja školstva v meste Zvolen na roky 2020 - 2030.

Spracovanie a realizácia koncepcie sa uskutočňuje pod vedením facilitátorky Ing. Magdalény Bernátovej, PhD. v partnerstve verejného, súkromného a mimovládneho sektora, ako aj aktívnych obyvatežov. Na jej spracovaní sa podiežajú zamestnanci odboru školstva mestského úradu, zástupcovia komisie školstva a vzdelávania MsZ, zástupcovia Mestskej školskej rady, zástupcovia inštitúcií štátnej a verejnej správy,  zástupcovia verejných i neverejných škôl v meste, mimovládnych organizácií, občianskych združení a ďalších subjektov, ako aj zástupcovia ciežových skupín – rodičov a žiakov, resp. študentov.

Súčasou procesu spracovania sú stretnutia pracovných skupín, ktoré boli vytvorené pre tri ciežové skupiny:

• materské školstvo,
  • základné školstvo,
  • stredné a vysoké školstvo.

Výstupy zo stretnutí pracovných skupín nájdete v súbore na stiahnutie.

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana